עבודה באירלנד

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

אחד מן היעדים האטרקטיביים כיום לעבודות בחו"ל זו אירלנד. מדי שנה מבקרים באירלנד תיירים רבים, רובם הגדול מבקר באתרי התיירות הייחודים ובמרכזי הקניות המפוארים. צעירים ישראלים אשר סיימו את שירותם הצבאי מגיעים מדי שנה אל אירלנד בכדי לעבוד בה, לחסוך כסף ולטייל.

זו אחת המדינות התוססות ביותר בעולם, אירלנד נחשבת למדינה משגשגת כלכלית ומזמינה אליה תיירים ומבקרים רבים מדי שנה ומכל רחבי העולם בכדי להנות מאירועי התרבות ומזג האוויר המטריף שלה.

עבודה באירלנדעבודה במכירות באירלנד

תחום המכירות באירלנד אינו מפותח כמו בארצות הברית או באנגלית כך שההזדמנות להרוויח ולבצע בה עסקאות טובות אפשרי בהחלט.

אזרחי אירלנד והמבקרים בה עוד לא נחשפו לשיטות המכירה והסגנון המפולפל של הישראלים והמכירות מתבצעות בה ביעילות וההישגים גבוהים מאוד.

העבודה נעשית לצד עגלות ודוכנים ברחבי הקניונים ומרכזי הקניות, העובדים הישראלים מוכרים מגוון רחב של מוצרים, העבודה נעשית באופן פרונטאלי, מול קהל לקוחות נעים ונוח אשר חי את תרבות הצריכה והשופינג ומסוגל להרשות לעצמו לרכוש בסכומים גבוהים ולהנות מאיכות חיים גבוהה.

המוצרים שנמכרים שונים ומגוונים – ישנן עגלות אשר מציעות מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, עגלות עם צעצועים מיוחדים ואטרקטיביים, מוצרי אסתטיקה וסטייל, גאדג'טים ואף פרטי לבוש ייחודים.

תנאי מחייה והעסקה

תנאי ההעסקה משתנים לרוב בהתאם לחברה בה תבחרו לעבוד באירלנד. רוב החברות מספקות שכר על בסיס עמלות אך יש חברות אשר משלמות שכר בסיס + עמלות קבועות. תנאי המגורים באירלנד נחשבים לאיכותיים במיוחד – העובדים הישראלים מתגוררים בבתי מגורים ובדירות ברמה גבוהה ובשכונות יוקרה.

השכירות עבור המגורים הינה במחיר סימלי ואיננה יקרה בדרך כלל. בכדי לברר את כל הפרטים יש לקבוע פגישה עם נציג של החברה עוד לפני הטיסה ולחתום על חוזה חוקי והוגן.

דרישות לעובדים

אם ברצונכם לעבוד באירלנד עליכם לשלוט בשפה האנגלית ברמה בסיסית, כדי שתוכלו לנהל שיחה ומשא ומתן עם ציבור הקונים. בנוסף, ישנה עדיפות לעובדים בעלי דרכון אירופאי או אישור עבודה. לא מומלץ להסתבך עם רשויות ההגירה והחוק, אם תתפסו ללא אישורים רלוונטיים תגורשו מן המדינה ותאצלו להיענש בתשלום קנס גבוה ואף מאסר.

תגיות: , , .