עבודה באמסטרדם

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

בשנים האחרונות ישנה צמיחה בשוק העבודות בחו"ל, עיקר העבודות מיועדות לצעירים ישראלים בגילאי 18-30. חברות שונות אשר עוסקות בתחומי השיווק והמכירות מספקות אלפי מקומות עבודה בשנה לצעירים הישראלים. העבודות שונות ומגוונות ומציעות הזדמנות חד פעמית – להרוויח סכומי כסף גבוהים ולטייל בעולם.

עבודה באמסטרדםאחד מן היעדים הפופולאריים ביותר זו העיר אמסטרדם – עיר מרהיבה, צעירה ומלאת אטרקציות מפתות.

עבודה באמסטרדם מציעה לעובדיה מרכזי קניות גדולים בעלי שם עולמי, הישראלים משתלבים בצוותי מכירות קטנים ומתחילים לעבוד בתחום.

איך מתחילים?
אם סיימתם צבא ואתם מחפשים עבודה מעניינת ומתגמלת – זה כנראה הפתרון הנכון ביותר עבורכם. חשוב לציין כי ישנן חברות רבות אשר מציעות עבודה לצעירים בחו"ל, חשוב לוודא מה החברה המתאימה ביותר עבורכם ומה הם תנאי ההעסקה והדרישות שלה. לאחר שתפגשו עם נציגים של החברה בארץ ותבררו את הפרטים הרלוונטיים תוכלו לעלות על המטוס ולהמריא אל הולנד – אמסטרדם, עיר מטריפה ומפנקת!

במה עובדים?
העבודה היא עבודת מכירות אשר מתבצעת בעגלות קומפקטיות ואטרקטיביות המפוזרות ברחבי הקניונים. העגלות מכילות מגוון רחב של מוצרים מעניינים והעובדים הישראלים מנהלים משא ומתן חברותי ומקצועי עם קהל הקונים ההולנדי.

האוכלוסייה ההולנדית נחשבת לאוכלוסייה מנומסת ונעימה, הם שולטים בשפה האנגלית ולכן אין צורך ללמוד הולנדית, אלא ניתן להסתפק בכמה משפטים כלליים. העבודה נמשכת בין 7 ל-10 שעות ביום ואיננה קלה, אך אם אתם מלאי מרץ ואופטימיות תצליחו לבצע עסקאות טובות ולהרוויח משכורות גבוהות.

שכר ותנאי ההעסקה
כל חברה מספקת לעובדיה תנאים שונים, בחלק מן החברות יסופקו מגורים ורכב חברה תמורת תשלום סמלי. חברות אחרות אף משלמות עבור כרטיס הטיסה או מתגמלות בדרכים אחרות. השכר משולם בדרך כלל על בסיס עמלות כך שגובה השכר משתנה בהתאם לכמות המכירות שבוצעה בשבוע או בחודש העבודה.

בכדי לברר את מירב הפרטים יש לוודא ולסכם את כל הנושאים עוד בארץ, לפני הטיסה. מומלץ לחתום על חוזה חוקי והוגן ולא להתפשר על התנאים. בנוסף, לא מומלץ לטוס לעבוד בחברות לא חוקיות או להסתכן עם רשויות ההגירה.

תגיות: , , , , .