עבודה בדרום אפריקה לא עגלות

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

בחירה לעבוד עבודה בדרום אפריקה לא עגלות הפכה להיות שכיחה מאוד בקרב ישראלים בשנים האחרונות. הישראלי הממוצע, זה שאחרי צבא או סטודנט מתחיל – לא ממש יכול להרוויח יפה בישראל ועל כן הניסיון לחפש את המזל במקום אחר, הופך להיות יותר ויותר פופולארי.

דרום אפריקה משלבת את כל האיכויות הרצויות לעבודה כזו – גם מקום מדהים ביופיו ומיוחד מאוד השונה באופן מהותי מהנוף הישראלי הרגיל, גם תרבויות של אלפי שנים איתן ניתן להיפגש וללמוד, גם אנשים מיוחדים עם מנטאליות כל כך שנה וגם כמובן, היכולת לעשות כסף גדול במשך כל זמן השהות הזו.

הדבר לא נסתר מעיני תיירים מכל העולם ודרום אפריקה הפכה למעצמה תיירותית בשנים האחרונות. זו גם הסיבה שעעבודה בדרום אפריקה לא עגלות הופכת להיות מאוד רווחית והחברות הישראליות מבינות את זה ומחפשות בנרות עובדים לעבודה במכירות בדרום אפריקה.

עבודה בדרום אפריקה לא עגלות – סוגי העבודות:
עבודה בעגלות – כאשר מדברים על מכירות, איך לא, מתמקדים קודם כל בעבודה בעגלות. במסגרת עבודה זו תמקמו עגלת מוצרים במרכזי קניות או קניונים בהם ישנה תחלופה בלתי פוסקת של אנשים, ובעיקר, תיירים. הכסף במקום כזה נמצא על הרצפה וצריך רק ללמוד איך להרים אותו.

העבודה דורשת 12 שעות עבודה ביום, החל מהבוקר המוקדם עד הערב ולא מעט אסרטיביות וסבלנות מצד העובד. מה שיפה בעבודה מהסוג הזה היא שברגע שמצליחים קצת, נפתח פתח להצלחה ענקית – ממש כמו מונופול שכזה. מכירה אחת יכולה לתת לכם את הביטחון לעוד אלפי מכירות.

עבודה במכירת ציורי שמן – בניגוד לעבודה בעגלות, מכירות בדרום אפריקה קיימות גם בתחום מכירת ציורי השמן, אך העבודה הזו נעשית מבית לבית. אתם תעברו מדלת לדלת ותדפקו בעדינות, עד שיפתח לכם בעל הבית ותנסו לשכנע אותו מייד לרכוש ציורי שמן בגדולים וסוגים שונים.

בעבודה זו נדרש הרבה מאוד ביטחון עצמי, חוסר ביישנות ובעיקר אנגלית טובה שתסייע לכם להסביר לכל אחד ואחד למה כדאי לו לרכוש את הציורים. מכירות בדרום אפריקה – הן בתחום העגלות והן בתחום ציורי השמן יכולות להיות מאוד רווחיות במידה ותשכילו לעשות אותן כמו שצריך. בהצלחה.

תגיות: , , , .