עבודה בהוואי לא עגלות

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

אחד היעדים המבוקשים ביותר בעבודות בחו"ל זו הוואי שבארצות הברית. הוואי נחשבת למדינה עוצרת נשימה, האווירה מחשמלת ואנרגיות של האנשים מדהימות. הוואי מציעה למבקרים בה ותושביה מגוון בלתי יתואר של אטרקציות, מקומות בילוי ומרכזי קניות עצומים ומרהיבים שלא נראו כמותם. לא סתם מכנים את הוואי "גן עדן", צעירים רבים מגיעים אליה בכדי לעבוד במכירות וחלקם הגדול אכן מצליח להרוויח משכורות גבוהות אשר נעות בין 200 ל-300 דולר ליום.

עבודה בהוואי לא עגלותהעבודה מתאימה בעיקר לצעירים בגילאי עשרים עד שלושים, ישנה עדיפות לחיילים משוחררים או סטודנטים בחופשה. צעירים אשר מתעניינים בעבודה בהוואי חייבים להיות בעלי אזרחות אמריקאית או בעלי ויזת עבודה לארצות הברית.

מעבר לכך, הדרישה היא לצעירים חדורי מוטיבציה ועם שאיפות גבוהות. רוב החברות מספקות לעובדים שלהם הדרכות מקיפות בנושא המכירות ומעבירות אותם כמה שיעורים חשובים בתחום.

תנאי השכר משתנים מחברה לחברה, ישנם מעסיקים אשר משלמים שכר על בסיס עמלות ובונוסים כך שגובה המשכורת תלוי בעובדים בלבד. חברות אחרות משלמות משכורת קבועה ללא כל תנאי בכמות הנמכרת אך פרטים לגבי תנאי ההעסקה יש לוודא עוד בארץ בפגישה אישית עם נציג מטעם החברה בה אתם מתעניינים.

כל חברה מתחייבת לספק לעובדיה מגורים ותחבורה פרטית וצמודה. מרבית הצעירים מתגוררים בדופלקסים ודירות מרווחות ונהנים מתנאי מחייה טובים. הדירות מאובזרות ומרוהטות וחלק מן העובדים אף נהנים מבריכה פרטית וחדר כושר. העבודה נעשית במרכזי קניות מפוארים, הצעירים משתלבים בצוותים צעירים ודינאמיים ומוכרים בעגלות (Carts) מוצרים איכותיים אשר נמכרים די בקלות.

העובדים זכאים ליום או יומיים חופש במהלך השבוע, בימים החופש הצעירים מטיילים וזוכים לראות את יופייה של הוואי. העבודה בהוואי מתאימה לכל למי שמעוניין להשקיע , זוהי העבודה מאתגרת ומשתלמת עם רווחים יפים.

תגיות: , , , , .