עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

חיילים משוחררים נמצאים בתקופה שלאחר השחרור בבלבול מסויים. האופציות שנפתחו בפניהם באזרחות מציעות עבורם עולם חדש של אפשרויות, אך בד בבד – גם עולם חדש של התלבטויות. מה לעשות עם החיים שלי עכשיו? האם להתחיל ישר בלימודים או לחפש עבודה מתאימה? או אולי פשוט לקחת חופש כדי להתאוורר ולטעון את המצברים? ואם כבר לעבוד או ללמוד, אז במה לבחור?

עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים היא אופציה מצויינת מאחר והיא משלבת בין תועלות שונות. מצד אחד – לעבוד ולחסוך ולהתפרנס, ומהצד השני – גם לטייל בעולם, להתאוורר ולהתחדש. אפילו מי שמעוניין ללמוד יוכל לנצל את העבודה עם לימודים בחו"ל, או שפשוט לחסוך בחו"ל די כסף כדי לממן לימודים עתידיים בישראל.

מהם סוגי עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

אז בחרתם לעבוד בחו"ל לאחר השחרור. מהן האופציות הפתוחות בפניכם? קודם כל – אם אתם בעלי נסיון במקצוע מסויים, למשל מומחי מחשבים, עיצוב אופנה, בישול וכד' – תמיד תוכלו לחפש עבודה מתאימה בחו"ל בתחום ההתמחות שלכם. הבעיה הינה כי רוב החיילים המשוחררים טרם הספיקו לצבור נסיון מקצועי בתחום כלשהו, לפיכך העבודות הזמינות עבורם הינן עבודות לחסרי נסיון.

עבודה בחו"ל לחיילים משוחרריםבחו"ל, כמו בארץ, ניתן למצוא משרות שונות לחסרי נסיון דוגמת מלצרות, אבטחה, הובלות, משרות אופר ועוד. גם מכירות בחו"ל לחיילים משוחררים היא תעסוקה אותה ניתן למצוא גם בארץ. ההבדל המרכזי בעבודה זו בין חו"ל לארץ טמון בשכר. בעוד שבארץ משרות הטלמרקטינג והמכירות בקניונים מציעות משכורת נמוכות ביותר שמגרדות לעיתים את שכר המינימום, הרי שבחו"ל ניתן להרוויח בגדול ממכירות, עד פי 3 או 4 מאשר בארץ.

בנוסף – היחס בעולם לדוכני מכירה במרכזי הקניות מצד העוברים והשבים הינו טוב בהרבה, ותמצאו שם כבוד, סקרנות ועניין לגבי המוצרים אותם תמכרו. עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים במכירות אף מעניקה הזדמנות נפלאה לטייל בחו"ל. מכיוון שהעבודה מתבצעת במשמרות וגם מותירה ימים פנויים, ניתן לנצל את השעות הפנויות לטיול בסיבה שבה אתם מועסקים, לעיתים אף 'לנדוד' למדינות שכנות ולחזור לעבודה במלוא המרץ עם חוויות חדשות.

חיפוש עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

הדרך הטובה ביותר להתחיל לעשות כן הינה באמצעות חברות בארץ העוסקות בהשמת צעירים בחו"ל. היתרון הגדול של חברות אלו, מעבר לכך שאתם מתקשרים עם ישראלים שדוברים את שפתכם ועם מנטליות דומה, הינו שישנו גורם אחד שדואג לכם להכל. גם לעבודה שמתאימה לדרישותיכם, למגורים מתאימים בחו"ל, לכל הסידורים הנלווים (טיסות, הוצאת ויזה למדינות בהן יש צורך בכך וכ"ו), ואפילו לפן החברתי, היות שחברות אלו מעסיקות ישראלים נוספים, כך שלא תרגישו בודדים בחו"ל ותהנו מאווירה חברתית הדומה לזו שבארץ.

מומלץ שלא להסתפק בחברות קטנות או חדשות. הסיכון הוא רב, וספק אם חברה כזו תוכל לספק לכם את התנאים המתאימים הן מבחינת מגורים, הן מבחינת חוקיות העבודה והן מבחינת אפשרויות השכר בחו"ל. גם היכולת לבחור בין משרות במדינות שונות בעולם תתאפשר לכם בעיקר באמצעות החברות הגדולות.

תגיות: , , , .