עבודה בניו זילנד חוקי

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

אחד היעדים החביבים ביותר על ישראלים הבוחרים לצאת לעבודה בחו"ל היא דווקא ניו זילנד. המדינה המרוחקת נחשבת לססגונית ביותר, מיקומה הוא בסמוך לאוסטרליה והיא נחשבת לאחת הארצות הרחוקות ביותר מישראל על הגלובוס. המרחק מתבטא גם בנופים שונים לחלוטין, שנחשבים למרהיבים והיפים ביותר בעולם כולו – ניתן היה להציץ עליהם בסדרת סרטי שר הטבעות על מנת לקבל מושג כמה הנופים הללו מרשימים.

ניו זילנד מלאה בטבע, בעלי חיים מכל הסוגים, מזג אוויר מצוין ובעיקר אנשים חביבים מאוד וכלכלה פורחת. בשל כך, רבים מחפשים עבודה בניו זילנד חוקי, אך ישנם כאלה שאינם מצליחים להשיג את אשרת העבודה המיוחלת ושוקלים לעבודה בצורה לא חוקית. מאמר זה מיועד על מנת להציג עבורכם את הסיכונים שכרוכים בעבודה לא חוקית בניו זילנד וכמו כן ניתן לכם המלצה כיצד להוציא ויזת עבודה, או לפחות להגדיל את הסיכויים להצליח.

ההשלכות שעשויות להיות לעבודה לא חוקית
בגדול, הסיכון להיתפס במדינה כמו ניו זילנד על ידי משטרת ההגירה במקום הוא קלוש עד כמעט לא קיים – עם זאת יש להביא בחשבון שהחשש תמיד יהיה בקרבנו במידה ונעבוד באופן לא חוקי והחששות הללו יתבטאו בפרנויות שהיה עדיף אם היו נחסכות לנו.

ישנה חשיבות למציאת עבודה בניו זילנד חוקי כיוון שכל המועקה שבנושא והפחדים שמא יקרו משהו היו נעלמים. במידה ובכל זאת לא הצלחתם להשיג את ויזת העבודה ונתפסתם, העונש יהיה גירוש מיידי מהמדינה וקבלת צו מניעת כניסה למדינה במשך עשרת השנים הבאות. ישנם מקרים חריגים בהם הגירוש מתעכב ועד אז תאלצו לשבת בבית מעצר.

עבודה בניו זילנד חוקי – האם זה אפשרי?
דווקא להשיג אשרת עבודה בניו זילנד יכול להיות דבר קל יותר מאשר במקומות אחרים – הסיבה היא שסוגי העבודות המגוונות שבהן ניתן להשתלב הן בין השאר סוציאליסטיות וכאלו שתורמות לחברה – עבודות בחקלאות או בחוות למשל. בשל כך, ייתכן ותשקול הקונסוליה לאשר את הבקשה לעבוד במקום – מה גם שמידת הפתיחות בניו זילנד גדולה יותר. עם זאת, התהליך לא תמיד צולח ויהיה עדיף אם תעזרו לאורך הדרך בחברה ששולחת אתכם לעבוד במדינה.

תגיות: , , , , .