עבודה בניו יורק לישראלים

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

חברת Dead Sea Legend הממוקמת ב- East Cost ועובדת בארה"ב בניו יורק, ניו ג'רזי, פנסילבניה ואוהיו. השינוי העצום שהחברה תעניק לך יזכיר לך למה הקסם הישראלי עובד בכל העולם. לנו יש את הכישרון להפוך כל אחד ממכם לתותחי מכירות שמגיעים לארצות הברית עם אותה מטרה. כסף והרבה!

עבודה בניו יורק לישראליםהתחלה והכשרה:
• אנגלית – אין צורך
• ניסיון קודם – אין צורך
• חיוך גדול ואנרגיה טובה- מומלץ
• החזר על כרטיס הטיסה וסבסוד הוצאות המחייה
• ייעוץ וליווי מקצועי של החברה שמספקת את כל הכלים הנחוצים לאיש מכירות מתחיל.

להפוך לתותח מכירות מקצועי החל מחומר עיוני בסיסי וכלה בטריינר אישי צמוד, בשורות החברה אנשי המקצוע המובילים בתחום מנהלי אזור, סגני מנהלי אזור, מנהלי צוות, מנהלי מוצר וטריינרים. לחברה שיטת לימוד ייחודית ומנצחת המכשירה כל אדם ובכל רמה של השפה האנגלית, בשוק העגלות בארה"ב ובמוצרי ים המלח בפרט קיים מספר רב של ספקים המשווקים מגוון מוצרים בתחום, ורוב רובם זולים, לא איכותיים ולא מספקים תוצאות סבירות וזאת על מנת לחסוך הוצאות לבעלי החברה בלבד!

חברתנו מתגאה בשיווק המוצרים הכי יוקרתיים בשוק ובניהם המותג המוביל בתחום ים המלח "Premier". כמו כן חברתנו אחת מחמישה זכייניות בלעדיות של מותג היוקרה Onsen Secret מותג שמנצח כל שנה, ובעל מספר הפרסים הבינלאומיים הכי גבוהה שקיים בשוק, ארה"ב ואירופה.

שכר ותנאים:
האחוזים בחברה מגיעים ל- 30% ולא משתנים גם בתקופת החגים. ממוצע המשכורות במהלך השנה הוא $1500 לשבוע. שמסתכם ב- $6000 לחודש. במהלך החגים ממוצע המשכורות הוא $2800 לשבוע. כמו כן ישנו בונוס שבועי בסך 10% מגובה המשכורת הגבוהה ביותר. המשכורות משולמות במזומן בכל שבוע בימי ראשון בישיבת צוות.

שעות הפעילות של הקניונים הם-10 בבוקר עד-9 בערב כל יום. למעט יום ראשון שבו מתחילים ב-11 בבוקר ומסיימים ב-6 בערב. כמו כן כל עובד מקבל יום חופש אחד בשבוע. חברתנו מכבדת שומרי שבת והם כמובן לא יצטרכו לעבוד בשישי, שבת החברה מספקת לעובדים מגורים ברמה הגבוהה ביותר: טלוויזיה, מחשב, אינטרנט, כבלים, מכונת כביסה, מייבש כביסה וריהוט מלא. בנוסף לרשות העובדים רכב צמוד גם ביום חופש, מכון כושר וספא הפתוח 24 שעות.

חיי חברה:
מעבר לתנאי העבודה, לא פחות חשובים לנו חיי החברה… ארוחות יום שישי עם קידוש, ברבקיו לפחות אחת לשבוע, ערבי גיבוש , מועדונים שפתוחים כל לילה, מסעדות 24 שעות, קזינו במרחק חמש דקות נסיעה, והכול קרוב ובמרחק נגיעה, הדירות, המשרדים, הקניונים, סופר סטור עם אוכל ישראלי כשר.

תגיות: , , , .