עבודה בעגלות ביוהנסבורג

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

יוהנסבורג הינה עיר הבירה של דרום אפריקה. זהו מקום מרתק לכשעצמו ומושך אליו כמות תיירים אדירה מדי שנה. בשל היות המקום מבוקש כל כך מצד אנשים בכל העולם, הבינו חברות ישראליות שניתן יהיה לעשות בו גם לא מעט כסף וניצלו את ההזדמנות. עבודה בעגלות ביוהנסבורג הפכו להיות הטרנד המצליח ביותר בקרב החברות הללו.

מעבר בלתי פוסק של אין ספור תיירים, אמידים מבחינה כלכלית – מאפשר אחוזי מכירה גבוהים, כל עוד כמובן המוכר יודע את העבודה. מתעניינים לעבוד עבודה בעגלות ביוהנסבורג ושוקלים את האופציה? במאמר זה נעזור לכם להבין האם אתם בנויים ומתאימים לעבודה בעצם כך שניתן לכם היכרות עם מה שתדרשו לעשות בפועל ועם הסכנות הכרוכות בכך.

עבודה בעגלות ביוהנסבורג – מסגרת העבודה
מדי יום, תדרשו לקום בבוקר ולהתחיל לעבוד כבר מ-8:00. משך העבודה בכל יום הוא 12 שעות והמטרה היא לנצל את 12 השעות הללו בזמנים שבהם אנשים מבקרים במרכזי הקניות או הקניונים. את העגלה שלכם תמקמו באותו מרכז קניות (כמו דוכן) ותוכלו להתחיל לנסות לתפוס את עיניהם של אנשים ולשכנע אותם לקנות את המוצרים.

מגוון המוצרים שיהיה בעגלה בדרך כלל רחב, תלוי כמובן בחברה שמוכרת. המוצרים בדרך כלל נחשבים לשימושיים וקורצים לקנייה, כך שמהבחינה הזו תוכלו לדעת שאתם מוכרים מוצר ששווה יהיה לאנשים לקנות אותו, רק אתם תדרשו לגרום להם להבין את זה. במסגרת העבודה בעגלות ביוהנסבורג תצטרכו להיות אסרטיביים, סבלנים, מלאי אמביציה וכדאי יהיה גם לשלב לא מעט חיוכים וחוש הומור כדי לשבור את הקרח עם הלקוח.

עבודה בעגלות ביוהנסבורג – הסיכונים
סביר מאוד להניח שבמידה ותבחרו לעבודה בעבודה הזו, אשרת עבודה לא תקבלו מהקונסוליה בדרום אפריקה ועל כן תדרשו לעשות אותה באופן לא חוקי. הסיכויים להיתפס אומנם די קלושים, אך חשוב לדעת מה תהיה המשמעות של תפיסה על מנת לעשות את השיקולים.

בדרך כלל תפיסה מסתכמת בגירוש מיידי מהמדינה וקבלת חותמת שחורה תוך כניסה לבלאק ליסט שתמנע מכם להיכנס אליה לפחות ל-10 שנים. פעמים קורה שהרשויות מחליטות להשאיר את הנתפס במעצר במשך כמה ימים ובפעמים נדירות מאוד קורה שמשך השהות במעצר נגררת לכמה חודשים.

תגיות: , , , , .