עבודה בעגלות בספרד

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

קבוצת ALMO הינה חברה בינלאומית, רשומה, העוסקת בשיווק מוצרי קוסמטיקה ומוצרי צריכה נוספים במרכזי קניות, מהמפוארים והטובים ברחבי אירופה ובספרד בפרט. לצוות החברה ניסיון רב בשיווק המאפשר איתור ומיקום של עמדות המכירה במקום הטוב ביותר בכל קניון, כדי לאפשר הכנסה מקסימאלית לעובדי החברה.

אנו משקיעים משאבים ומאמץ רב באיתור, השמת והדרכת עובדי החברה כי אנחנו מבינים שהעובדים הם המשאב היקר ביותר שלנו והיחס לכל עובד ועובד הוא אישי ואכפתי. החברה נותנת דגש על הדרכה וליווי צמוד לכל עובד מתוך אמונה שהצלחת העובדים והחברה מבוססת על הכשרה נכונה. אנו באמת מאמינים שהדרכה נכונה ותמיכה לאורך כל הדרך מובילים לתוצאות הטובות ביותר.

בקבוצת ALMO תיהנו גם מהדרך ולא רק מההכנסה, אנשים ללא דופי, יציאות משותפות, ארוחות, חגים, וערבי חברה שמשאירים חותמם לאורך כל התקופה. אנו רואים את עצמנו כחברה משפחתית בה לכל אחד מהעובדים חלק בהצלחה, תפישה זו מיושמת בכל פעילויות החברה החל מאיתור והכשרת העובד בארץ דרך עזרה בהתאקלמות, וכלה בעלייה למטוס חזרה.

זאת גם הסיבה שחלק ניכר מעובדי החברה חוזרים אלינו מהארץ למחזורים נוספים של עבודה בעגלות בספרד. בפני העובדים הקבועים פתוחות אפשרויות קידום לתפקידי ניהול בתוך החברה. אתם מוזמנים להצטרף להצלחה ולגדול איתנו. בואו לעבוד באווירה קסומה עם קהל יעד ידידותי ופתוח!!!

מה אנחנו מציעים:
# הדרכה וייעוץ מקצועי לכל אורך הדרך – אנחנו עושים את זה כבר למעלה מעשור שנים. הצוות הניהולי נמצא שם עבורכם בכל שאלה ותהייה. תמיד יהיה למי לפנות ואף אחד לא נזרק למים העמוקים בלי מציל.
# דיור ברמה הגבוהה ביותר – הדירות שלנו ממוקמות במרכז העניינים, לעבודה אפשר אפילו ללכת ברגל. בכל דירה עד 3 חדרי שינה גדולים ומרווחים. בכל חדר מתגוררים עד 2 אנשים. יש את כל מה שצריך החל ממצעים ומגבות, דרך מטבח מאובזר וכלה בטלוויזיה, מחשב, רכב צמוד לכל דירה ובקיצור כל מה שאתם צריכים.
# משכורות – 20%-25% מסך המכירות הכללי. כמו-כן, יקבעו מדרגות הישגיות אשר יזכו את המוכר בבונוסים שיתווספו למשכורתו. המשכורת משולמת כל שבועיים, תמיד בזמן ובמזומן.
# שעות העבודה – לרוב עובדים כ- 12 שעות ביום, משעה 10:00 עד 22:00. יש יום חופש אחד בשבוע לכל עובד.
# החזר מלא של הכרטיס טיסה אחרי 3 חודשי עבודה בחברה.
# אפשרויות קידום ומסלולי ניהול לרציניים.

למה עבודה בעגלות בספרד?
ספרד נבחרה מתוך ניסיון רב והבנה של השוק בחו"ל. האנשים, מזג האוויר, התיירים. ספרד הינה המדינה השנייה (אחרי הוותיקן) המתויירת ביותר באירופה. הקניונים מלאים כל השנה ובכריסמס – חגיגה.

מה עושים עם השפה?
לא סתם אומרים שספרדית הינה שפה קלה, ולא לשכוח שספרד מתויירת מאוד כך שבהתחלה אפשר להסתדר עם אנגלית. השפה היחידה ששולטת היא מכירות, מכירות ומכירות.

האם צריך ניסיון במכירות?
אין צורך בניסיון קודם מה שחשוב הינו הרעב – להצלחה, לכסף… חשוב שתבואו עם אש בעיניים מוכנים לתת מעצמכם. כמו בכל עבודה חדשה, אורך רוח וסבלנות חשובים.
צוות ההדרכה שלנו מלווה אותך מההתחלה בליווי צמוד בימיך הראשונים על הדוכן, עד שתגיע לרמת מכירה גבוהה. ככל שתצבור ניסיון, כך תצבור בטחון ותגיע לסכומים גבוהים יותר.

בסוף כמה אני ארוויח מעבודה בעגלות בספרד?
שכר ממוצע לעובד סביר, נע בסביבות 1800 אירו לשבועיים נטו אולם ואין זה יוצא דופן בכל חברה ישנם אנשי מכירות שמרוויחים כפול ואף יותר, ברוב המקרים קבוצה זו מובילה את החברה מבחינה מיקצועית – טריינרים ומטרתו של כל עובד חדש היא לאמץ את שיטת העבודה ואף, ביום מן הימים, תלוי בדינמיקה אישית להתעלות עליהם.

אז אם אתם רציניים ובאתם לעשות כסף, הרבה כסף, ליהנות מעבודה משתלמת מאוד, בתנאים מעולים ובסביבה צעירה ודינמית, בואו והצטרפו עכשיו לחוויה שלא תישכחו במשפחה המדהימה שלנו!

תגיות: , , , .