עבודה בעגלות בחו"ל

טוב אז החלטתם שאתם רוצים לטוס לכבוש את העולם, לעבוד בחו"ל ולנסות את מזלכם במשרת עבודה בעגלות, ישנם כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם עולים על מטוס וטסים לעבודה בעגלות בחו"ל:

בניגוד למה שאנשים חושבים לפני הטיסה, עגלה זה לא עגלת סופר שדוחפים בקניון. העגלה היא בעצם דוכן. ישנם עיצובים שונים לעגלות, ותפקידכם בתור מוכרים בעגלה הוא למכור אקטיבית ללקוחות עוברים ושבים ע"י משיכתם לעגלה. בעגלות יש כל מיני מוצרים ולא רק ים המלח, כמו מיישרי שיער, מסאג'ים, צעצועים וכריות חימום, למרות שמוצרי ים המלח הינם הנפוצים ביותר.

עבודה בעגלות בחו"לאז למה לנסוע לעגלות בחו"ל?

בעגלות לא עובדים בדרך כלל על משכורת נמוכה שמבוססת לפי שעה אלא על אחוזים מהמכירות שלכם, אחוזים גבוהים מאוד שמשתנים מחברה לחברה ומכמות המכירות שלכם בכל יום.

צריך להבין שאתם לא נוסעים לפיקניק, אלא לעבודה קשה מאוד, גם פיזית וגם מנטאלית שמשתלמת כספית אם אתם מוכנים להתמיד ולא להחליט אחרי שבוע שזה לא בשבילכם. תנו לזה צאנס במשך חודש, תלמדו מעובדים ותיקים מכם כל מה שאתם יכולים, והעבודה הקשה תשתלם לכם!

היתרון בלהגיע לעבודה בעגלות היא שאתם מגיעים למקום מסודר, עם איסוף משדה התעופה, דירה מרוהטת עם שותפים ישראלים (כמובן שכמו בכל דירה אחרת בחייכם אתם משלמים שכר דירה שמשתנה מחברה לחברה) ורכב צמוד לדירה. יש חברות שמציידות את הדירות גם ב"פינוקים" כמו פלייסטיישן, מערכות סטריאו, ודירות עם בריכה וחדר כושר,אבל אל תשכחו, אתם לא נוסעים לעשות פיקניק, כשחוזרים הביתה מהעבודה (10 שעות ביום ויותר!) אין הרבה כוח לדברים האלה, רק ביום חופש (שתמיד מגיע לכם יום חופש אחד בשבוע).

העגלות עובדות טוב ואפשרי לעשות משכורות גבוהות בהן כל השנה אבל ברור שהתקופה החזקה באמת היא הכריסמס (שחל ב-24 לדצמבר ואם אתם רוצים לעשות כסף בכריסמס חשוב להגיע הרבה לפני כדי ללמוד את העבודה- אמצע ספטמבר, תחילת אוקטובר זה תאריכים טובים).

עבודה בחו"ל עגלות ים המלחבחיפוש אחר עבודה בעגלות בחו"ל צריכים לשים לב לכמה דברים:

# הכשרה – בתחום העגלות בארה"ב יש כל כך הרבה חברות היום ורובן קטנות. קודם כל תבינו שזה שהן קטנות לא בהכרח הופך אותן ללא טובות, אבל הדבר הכי הכי חשוב בחברה הוא ההכשרה שהם מעבירים לכם. גם אם יש לכם פוטנציאל להיות המוכרים הכי טובים שראו אי פעם בחו"ל, בלי הכשרה והכוונה נכונה לא תמצו את הפוטנציאל שלכם!

בהרבה חברות היום עובדים מדריכים אישיים של החברה שכל מה שהם עוסקים בו הוא להכשיר אתכם לעבודה, לא כמו חברות קטנות שמביאות מדריכים חיצוניים לשבוע ומה שתספיקו ללמוד זה מה שיש לכם, בנוסף ללמידה תוך כדי עבודה ממוכרים וותיקים. בחברות הגדולות זה יכול גם לקחת לכם חודש ולא יקרה כלום. אנחנו חושבים שבערך 80% מהסיפורים של אנשים שלא הצליחו בעבודה בחו"ל נובעים מחברות עם הכשרה לא טובה.

# תנאי החברה – לצערנו הרב, יש היום המון חברות קטנות שעוד לא הבינו שאתם, העובדים, זה הזהב של החברה. ככה זה בתחום המכירות. בלעדיכם החברה לא יכולה להרוויח כסף! יש היום הרבה חברות שחוסכות על העובדים כמה דולרים ביום. צריך לשים לב שהחברה נותנת תנאים טובים, ולהשוות כמה חברות.

# חוקיות – כיום נורא מסוכן לעבוד לא חוקי בחו"ל! הסיפורים על ישראלים שנתפסו וישבו בכלא הולכים וגוברים, יחד עם הסיפורים על אנשים שעשו הרבה כסף בחו"ל, אז אם אתם רוצים לטוס, תוודאו שהחברה לפחות נותנת לכם את האופציה להוציא ויזה חוקית, זה יעיד על אופי החברה. יש ויזת עבודה חוקית לארה"ב ויש ויזת עבודה חוקית לקנדה, שאפשר להוציא לאורך כל השנה, לא חשוב מתי אתם מגיעים. חבר'ה, תבטחו את עצמכם! זה אמנם עולה לכם בין 400-600 דולר, אבל זה בהחלט שווה את זה. רוב החברות עוזרות הרבה ומשלמות עליכם את הסכום, כשרק שתתחילו לעשות כסף תחזירו להם את התשלום דרך המשכורת.

פוסט זה באדיבות אתר רפרנס – הפניה והשמה לעבודות בחו"ל: http://www.reference.co.il