עבודה בתאילנד המלצות

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

הסיבה המרכזית שצעירים ישראלים רבים כל כך מחפשים עבודות בחו"ל, טמונה, מעבר לכסף הגדול והתנאים הנלווים המצויינים, בכמיהה לראות עולם, לנשום אוויר אחר ולרענן את המצברים לפני החזרה לשגרה השוחקת של לימודים ועבודה. כשמדברים על חוויה אחרת, על ריגוש בלתי פוסק – אין כמו עבודה בתאילנד כדי להגשים את אלו.

תאילנד נחשבת, ובצדק, למלכת האקזוטיקה העולמית. היא חובקת מקדשים ומבנים מסורתיים עוצרי נשימה מחד, וטבע פראי הכולל עצי קוקוס, יערות עבותים וחופים ואיים יוצאי דופן מאידך. תוסיפו לכך את האוכל הפיקנטי, את המיזוג בין תרבויות עתיקות לקדמה וטכנולוגיה, ואת הפסטיבלים הססגוניים בהם היא משופעת, ותגיעו למסקנה כי אם כבר לעבוד בחו"ל – כדאי לקחת בחשבון עבודה בתאילנד המלצות כאופציה בעלת עדיפות גבוהה.

עבודה בתאילנד המלצות – במה ניתן לעבוד בתאילנד?

ניתן לעבוד בבטחון ואבטחה, ניתן גם לנצל את מרחבי הים העצומים בתאילנד ולעסוק בהדרכה של צלילה או סוגים אחרים של ספורט ימי, למי שמיטיב בתחומים אלו. גם הביקוש למורים לשפה האנגלית די גבוה בתאילנד, היות והמקומיים מתקשים בשפה זו.

עבודה בתאילנד המלצותאבל העבודה המשתלמת ביותר, עם אפשרויות השכר הגבוהות ביותר (שעשויות אף להגיע להכנסות חודשיות של אלפי דולרים) היא עבודת מכירות בתאילנד. קניונים ומרכזי קניות מפוארים צצים שם מדי יום, וניתן לנצל הן את להיטותם של המקומיים התאילנדים והן את תנועת התיירות המוגברת על מנת לגרוף סכומים גבוהים.

משרת העבודה בבנגקוק במכירות היא הנפוצה והפופולארית ביותר עקב מרכזיותה של עיר זו בכל הקשור למסחר ותיירות בתאילנד.

בנוסף – תחום המכירות (עגלות בתאילנד, אם תרצו) הוא בתולי יחסית ולמעשה נמצא בתחילת דרכו בתאילנד, בעוד שביבשות ובמדינות אחרות, בהחלט ניכרת שחיקה מסויימת של תחום זה. על העגלות בתיאלנד מוכרים מוצרים מסוגים שונים, כאשר הבולטים ביניהם הם צעצועים וגאדג'טים שונים, וכמובן – מוצרי טיפוח ואסתטיקה מסוגים שונים, בעיקר מוצרי ים המלח הישראלים, ששמעם וטיבם הגיע אף לבירת האקזוטיקה העולמית.

חשוב מאד – שלטונות ההגירה בתאילנד (ובמזרח בכלל) אינם נוטים לפשרות, על כן מומלץ וחשוב להסתייע בחברה אמינה ומקצועית לעבודה בחו"ל, ולחפש עבודה חוקית בתאילנד בלבד. בחירה בחברה מסוג זה, גם תבטיח לכם להיות ממוקמים בקניונים החזקים ביותר בבנקוק, וכמו כן תהנו מתנאים נלווים מצויינים כגון מימון כרטיס טיסה, מגורים מאובזרים ומפנקים, בונוסים שונים, הווי חברתי הכולל גם יציאה לבילויים משותפים, (לא מומלץ לפספס את החוויה של בנגקוק הזוהרת בלילה…), אפשרויות קידום למתאימים ועוד.

תגיות: , , , .