עבודה לישראלים בבוסטון

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

לפני קצת יותר משנתיים פוטרתי מהעבודה, לא כ"כ ידעתי מה לעשות עם עצמי ולא מצאתי עבודה במשך למעלה מחצי שנה של חיפושים. באותה תקופה חברה טובה שלי שלחה הודעה וסיפרה שהיא עובדת בארה"ב, לא כ"כ ידעתי אז על עבודה בחו"ל ומכאן עלה הרעיון. היא סיפרה לי שגם היא קיבלה המלצה מחבר על חברה שהוא עבד בה, חברה בבעלות ישראלים ושהתנאים והיחס שם מצויינים.

היא המליצה לי לפנות לחברה שהיא טסה דרכה שמגייסת עובדים לעבודות בחו"ל וכך עשיתי. חברה מסודרת ורצינית שכמה מהחברות שלי טסו דרכה, נפגשתי עם אייל, אחד המגייסים שלהם בת"א, הוא סיפר לי הכל, יתרונות, חסרונות ואת כל המידע שהייתי צריכה והכי חשוב את הביטחון שאני בידיים טובות.

הוא הסביר לי שהם עובדים רק עם חברות גדולות ורציניות שיש להם ניסיון עבודה קודם איתם ושהם לא מתפשרים על התנאים וסטנדרטים גבוהים עבור הלקוחות שלהם. הוא הציע לי כמה אופציות של חברות טובות, בארה"ב, בספרד ובאנגליה, ואחרי התייעצות עם המשפחה החלטתי שאני נוסעת לעבוד בארה"ב.

הגעתי לחברה מדהימה שמציעה עבודה לישראלים בבוסטון, אנשים טובים שאספו אותי משדה התעופה, הכניסו אותי לדירה בקומפלקס מדהים עם עוד שתי עובדות מישראל שאת אחת מהם אפילו הכרתי מהצבא. אחרי יום מנוחה והתארגנות הגעתי ליום הראשון בעבודה, נכון שבימים הראשונים הייתי קצת מתוחה ודברים לא זרמו לי בטבעיות וחשוב שתדעו שזה טבעי, אבל החברים שם והמנהלים עזרו מאוד ואחרי שבוע דברים התחילו להסתדר, התחלתי למכור יפה, להנות והרוויח סכומים יפים שרק הלכו וגדלו בכל יום.

סה"כ הייתי במשרת עבודה לישראלים בבוסטון 11 חודשים וחזרתי לארץ עם סכום של 57 אלף דולר וחוויה לכל החיים. גם אני בהתחלה חששתי מעבודה בחו"ל ולא ידעתי עם להאמין לכל הסיפורים אבל בשורה התחתונה אני מאוד ממליצה על עבודה בחו"ל באופן כללי ועל חברת וורקינג שבאמת עזרו לי מאוד בכל התהליך.

תודה על היחס החם!

תגיות: , , , .