עבודה לישראלים בדרום אפריקה

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

בעצם היותנו חיילים משוחררים שזה עתה סיימו צבא, או סטודנטים שעדיין לא סיימו תואר – אנו במצב מאוד לא נוח. ברצוננו להשתלב בכלכלה הישראלית, אך להרוויח כסף שמצדיק את מידת ההשקעה שלנו. לא פשוט לעשות זאת בישראל, וישראלים רבים הבינו זאת ובחרו לנסות את המזל במקומות אחרים.

אחד היעדים היותר חביבים בנושא הזה הוא עבודה לישראלים בדרום אפריקה דווקא. במחשבה ראשונית זה נשמע קצת מוזר, אך ככל שמתעמקים בנושא מבינים כמה זה בעצם הגיוני. דרום אפריקה זוהי מדינה מיוחדת במינה, כזו שלא ניתן להשוות אותה לאף אחרת בעולם.

מצד אחד יש בה את הפרא והייחודיות שיש ליבשת אפריקה להציע, אך מצד שני היא מפותחת יחסית ומאפשרת חיי תענוגות ונוחיות מלאה. האנשים בה מגוונים וכמות התרבויות הקיימות בה בלתי נגמרת. בשל כך, עבודה לישראלים בדרום אפריקה הפכה להיות מאוד פופולארית.

לא רק ישראלים – דרום אפריקה מושכת תיירים מכל העולם
מידת הייחודיות של דרום אפריקה לא נסתרה מעיניהם של שאר העולם ומיליוני תיירים עושים את דרכם אל המדינה מדי שנה. למה הנתון הזה מעניין אותנו? בתשובה פשוטה: היכן שיש תיירים, יש גם כסף שעובר מיד ליד, והכסף הזה יכול להיות שלכם. עבודה במכירות בדרום אפריקה יכולה להיות מאוד רווחית בשל ריבוי התיירות במקום.

תארו לכם שתעמידו עגלת מכירות במרכז קניות או קניון בו יש תעבורה של אלפי תיירים מדי יום – תוכלו לשער כמה מכירות תוכלו להניב כתוצאה מכך? ריבוי התיירות גורם לחברות ישראליות רבות להבין את הפוטנציאל הענק שיש בדרום אפריקה ולשלוח עובדים רבים למקום. עבודה לישראלים בדרום אפריקה יכולה להיות מאוד רווחית ובעיקר – הרפתקה שלא תשכחו לעולם.

חוקיות העבודה בדרום אפריקה
לצד כל זאת, ישנו גם נושא החוקיות העומד על הפרק. לא כל אחד שקיבל אישור להיכנס לדרום אפריקה יכול גם לעבוד בה ובמידה ואתם עובדים ללא אשרת עבודה, הרי שבמובן מסוים – אתם עוברים על החוק. הסיכון להיתפס קטן עד אפסי, אך על מנת לעבוד בשלוות נפש וללא חששות – כן מומלץ לנסות להשיג אשרת עבודה בטרם צאתכם מהארץ.

את האשרה ניתן להשיג תוך סיוע בחברה איתה אתם יוצאים לעבוד במקום, ומן הסתם לאותה החברה יש מספיק ניסיון עם מקרים קודמים שהצליחו להשיג את הויזה והיא תדע בדיוק איך לכוון אתכם אל היעד.

תגיות: , , , .