עבודות בחו"ל לישראלים

לקבלת פרטים והצעות אטרקטיביות לעבודות בחו"ל >> לחצו כאן

כמדי שנה יוצאים כ-30,000 צעירים לעבודות חוקיות בחו"ל, שם מועסקים בחברות שרובן בבעלות ישראלים. הישראלים, שתמיד ניחנו בתושיה, למדו לנצל את ערך המטבע השונה בכל מדינה, על מנת להפיק הכנסות גבוהות בהרבה מאלה שיכולים היו להרוויח בישראל.

סוגי עבודות בחו"ל לישראלים המוצעות

עבודות בחו"לסוג העבודות המוצעות לישראלים הן לרוב עבודות בתחום המכירות, בין אם בדוכנים ניידים בקניונים ('עגלות'), מכירות מדלת לדלת, עבודות בתחום ההובלות, השמירה על ילדים, או במתן שירותים מיוחדים, והן מתאפיינות בכך שאינן מצריכות תעודה כלשהי, נסיון קודם או הכשרה ארוכה. בהמשך נפרט, לנוחיותכם, את סוגי העבודות הנפוצות.

במקום לחפש עבודה במלצרות או שירות לקוחות, יכול סטודנט לממן בחודשיים וחצי של חופשת הסמסטר לימודים של שנה שלמה, ולא הרבה יתנגדו למשכורת של דוקטור או מהנדס מבלי להשקיע 7-9 שנים בלימודים והתמחות. עם זאת, כמובן שלא הכל ורוד. העבודות קשות, לא רק פיזית אלא בעיקר מנטאלית, ואת הכסף לא קוטפים מהעצים אך עבודה קשה מתגמלת וכלכלית מאוד לצעירים הישראלים המחפשים לעשות הרבה כסף בזמן קצר יחסית.

אז מה סוד ההצלחה לצעירים?

מי שרוצה להרוויח צריך לעבוד, ורצוי שיתרגל לרעיון שמדובר בעבודה קשה, אולם מצד שני, העבודה מתגמלת מאוד, לא רק בהיבט הכספי אלא גם מבחינת החוויה והחשיפה לתרבות זרה וחברים חדשים. כל אחד יוכל למצוא את העבודה המתאימה עבורו, אבל לא כולם מתאימים לכל סוג של עבודה, ואנו רואים חובה לעצמנו להבהיר זאת מראש.

ברחבי העולם פועלות כיום מאות אם לא אלפי חברות, שיעשו הכל על מנת לשכנע אתכם להצטרף דווקא אליהן, אבל חשוב לציין כי רק בחלקן תוכלו באמת לעשות את הכסף עליו חלמתם ואותו הבטיחו לכם, ובשבילו בעצם בחרתם לנסוע. על כן, אנו ממליצים כי תשקלו ותבדקו לעומק את נסיונה והתחייבויותיה של החברה עמה תבחרו לקשור את תקוותיכם. שיהיה בהצלחה.

פוסט זה באדיבות אתר פאן ג'וב – המומחים למחפשי עבודה בחו"ל: http://www.funjob.co.il

תגיות: , , .

תגובה אחת על עבודות בחו"ל לישראלים

  1. פינגבאק: חברות השמה לעבודה בחו"ל - AvodaBehul

סגור לתגובות.